Продажа 3-х кімнатної квартири в ЖК Seven, Осокорки, Днепровская набережная,18б.
Київ, Дарницький , Осокорки, м. Осокорки, ЖК Seven
В обрані
Поскаржитись
Оновлено: 27.07.2026
330
265 000 $*
2 834 $ за м2*
Записатися на перегляд
Опис
Оновлено: 27.07.2026
330

Продаж однокімнатної 3-х кімнатної квартири в ЖК Seven, мікрорайон Осокорки, Дніпровська набережна,18б, знаходиться на 22 поверсі 25-ти поверхового будинку.
Загальна площа – 93,50 кв.м2, вільне планування, кухня студія, дві роздільні кімнати, дві санузли з ванною, душевої кабіни, балкон 5 кв.м2.
Квартира з дизайнерським ремонтом, індивідуальним плануванням, дороговартісною побутовою технікою (пральна та сушильна машинки, болер з Wi-Fi, кондиціонери в кожній кімнаті) і сантехнікою, кухня укомплектована технікою Franke. При продажу все залишається новим власникам.
Прекрасний панорамний вид на Дніпро, Печерську Лавру, Правий берег і на місто з іншої сторони
В квартирі нікто не проживав.
Комплекс закритого типу, в будинку цілодобова охорона, відеонагляд, на первом поверсі місце для візочків, три ліфта Otis, будинок підключений до генератора.
Є можливість придбати два суміжних паркомісця на 2-му поверсі 8-ми поверхового паркінгу, розташованого на території ЖК Seven, оплачуються окремо.
Розвита інфраструктура, до м. вул. Осокорки 2 хвилини пішки, громадський транспорт до м. Осокорки. Лівобережної, Позняки, ТЦ Аркадія, RiverMall, школи, дитячі сади, зона для прогулянок і відпочинку.
Цена: 265000 у.о.
Телефон: 0988328860, 0507684400 Оксана
valion.ua/1091292

Кришталево чисті угоди

Забезпечуємо найкращу юридичну підтримку та повну легальність усіх угод, які проводимо!

Супровід від А до Я

Гарантуємо повний комплекс супроводу та проведення угоди. Робимо все можливе для полегшення процесу.

Характеристики
ID об'єкта:
1091292
Кімнат:
3
Загальна площа:
93.5 м2
Житлова площа:
55 м2
Площа кухні:
35 м2
Поверх:
22/25
Тип будинку:
Спецпроект
Ремонт:
З ремонтом
Запис на перегляд об'єкту

З вами зв'яжеться спеціаліст з нерухомості, підтвердить обраний час перегляду, організує відвідування пропозиції та проведе вам екскурсію.

    Відправляючи заявку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
    Рієлтор**

    Оксана, фахівець з нерухомості агенства "Valion". Ваш надійний провідник та кваліфікований помічник з питань купівлі-продажу та оренди нерухомості. Відкрита до спілкування, зустрічей, що сприятиме швидкому вирішенню питань з нерухомістю.

    Показати контакти

    Схожі квартири

    Продаж 3 кімнатної квартири, вул. Дніпровська набережна 9а

    73 000 $*
    1 217 $ / м2*
    3 кімнати 60/38/9 м2 2/9 эт.
    Вторинний ринок
    Студія
    Хрущовка
    Хрущевка
    С ремонтом

    Пропонується до продажу 3 кімнатна квартира біля набережної Дніпра в одному з найзеленіших районів Києва - Березняки. - Адреса: вул. Дніпровська набережна, 9а - Поверх: 2 з 9 - Площа: 60 кв.м. Квартира одностороння, кухня-студія та дві кімнати. Замінені вікна на металопластикові, на підлозі ламінат. Є газ, бойлер. Чистий, доглянутий під'зд, тихий двір з достатньою кількістю місць для паркування. Район з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, школи, дитячі садочки, набережна Дніпра. Зупинка міського транспорту в 3 хвилинах. До метро Лівобережна або Осокорки 10-15 хв. міським транспортом. До центру міста 10 хв. на авто. Ціна: 73000 у.о. 0505077158 Марина, Valion.ua /1145480

    Оновлено: 29.06.2026

    Продаж 2-кімнатної видової квартири ЖК Берег Дніпра

    110 000 $*
    1 528 $ / м2*
    2 кімнатна 72/37/15 м2 10/28 эт.
    Без ремонту
    Новобудова
    Укриття
    Спецпроект
    После строителей

    Продаж видової 2-кімнатної квартири в ЖК «Берег Дніпра», Дарницький район. Квартира розташована на 10 поверсі. Загальна площа - 72 м ². Планування дозволяє зручно зонувати простір під кухню-вітальню та дві окремі кімнати. Квартира без ремонту – чудова можливість реалізувати власний дизайн-проект. З вікон відкривається чудовий панорамний вид на Дніпро. Сучасний житловий комплекс із доглянутою територією, відеоспостереженням та комфортною інфраструктурою. Поруч набережна для прогулянок, відпочинку, зручна транспортна розв'язка. Айпара Ціна - 110 000 $. т. 0992733730 Valion.ua/1137354

    Оновлено: 31.03.2026

    Продаж двокімнатної квартири по вул. Дніпровська набережна 15к

    118 000 $*
    1 573 $ / м2*
    2 кімнати 75/32/21 м2 15/25 эт.
    Без ремонту
    Новобудова
    Спецпроект
    После строителей

    Продаж двокімнатної квартири за адресою м. Київ, вул. Дніпровська набережна 15к(3 будинок) з видом на Дніпро в ЖК Great. 15 поверх. 75 м2. Висота стін 2.85м. Роздільні кімнати. Простора квартира. Право власності. Податки 50/50. Поруч Дніпро з невеличким пляжиком, в пішій доступності декілька озер. Недалеко є Новус та Епіцентр. Також ТРЦ River Mall з гіпермаркетами, бутіками, кінотеатрами та фуд-кортом. Між будинками є невеличкий ландшафтний парк, встановлено сучасні дитячі майданчики та обладнання для воркауту. Вода, каналізація, електрика під’єднані до міста, а опалення в ЖК автономне, за рахунок власних котелень. Ціна 118000у.о, 066 676 22 40 Олена, Valion.ua/1095919

    Оновлено: 29.06.2026

    Продаж 2к квартири в ЖК Seven, Осокорки, Днепровская набережная,18б.

    135 000 $*
    1 957 $ / м2*
    2 кімнатна 69/25/22 м2 19/25 эт.
    Без ремонту
    Новобудова
    Студія
    Спецпроект
    После строителей

    Продаж 2к квартири в ЖК Seven, мікрорайон Осокорки, Дніпровська набережна,18б, знаходиться на 19 поверсі 25-ти поверхового будинку. Загальна площа – 68,90 кв.м2, велика кухня студія, дві роздільні кімнати, два санузли, балкон 6 кв.м2, вихід з кухні та кімнати Квартира без ремонту після будівельників. Прекрасний панорамний вид на Дніпро, Печерську Лавру, Правий берег. Комплекс закритого типу, в будинку цілодобова охорона, відеонагляд, на первом поверсі місце для візочків, три ліфта Otis, будинок підключений до генератора. Розвита інфраструктура, до метро Осокорки 2 хвилини пішки, громадський транспорт до метро Осокорки. Лівобережної, Позняки, ТЦ Аркадія, RiverMall, школи, дитячі сади, зона для прогулянок і відпочинку. Цена: 135000 у.о. Телефон: 0988328860, 0507684400 Оксана valion.ua/1091331

    Оновлено: 27.07.2026
    Рієлтор**

    Оксана, фахівець з нерухомості агенства "Valion". Ваш надійний провідник та кваліфікований помічник з питань купівлі-продажу та оренди нерухомості. Відкрита до спілкування, зустрічей, що сприятиме швидкому вирішенню питань з нерухомістю.

    Показати контакти

      [gtranslate]