Отзывы
Добавить отзывСопровождение, поиск, обслуживание, терпение, коммуникация, общение на высшем уровне. Огромная благодарность!
Супровід, пошук, спілкування, терпіння, комунікація – спілкування на найвищому рівні. Велика подяка!
Олівія була дуже уважною до квартири та клієнтів. Дуже відповідальна. Дуже відповідальна, кваліфікована та професійна ріелтор. Дякую.
Неймовірний рівень професіоналізму та людяності. Уважність до всіх деталей, особливості об’єкту. Особиста участь у найменших дрібницях. 200% рекомендую друзям та колегам.
Дякую Катерині за співпрвцю та прфесіоний супровід Угоди на найвищому рівні! Рекомендую до співпраці!
Світлана Анохіна та Наталія Скиба професійно та відданно допомагали з покупкою квартири, завжди були на зв'язку та радили тільки краще. Рекомендую до співпраці.
Світлана Анохіна та Наталія Скиба професійно та відданно допомагали з покупкою квартири, завжди були на зв'язку та радили тільки краще. Рекомендую до співпраці.
Продавала свою двокімнатну квартиру на Русанівці та залишилась дуже задоволена співпрацею з рієлтором Анохіною Світланою та керівником компанії Наталією Скиба. Працівники працювали відповідально та злагоджено, з увагою до всіх деталей. Всі етапи угоди пройшли швидко та без зайвого стресу. Дякую за якісний сервіс і підтримку. Рекомендую Світлану та Наталію всім, хто цінує надійність та комфорт у таких важливих справах.
Продавала свою двокімнатну квартиру на Русанівці та залишилась дуже задоволена співпрацею з рієлтором Анохіною Світланою та керівником компанії Наталією Скиба. Працівники працювали відповідально та злагоджено, з увагою до всіх деталей. Всі етапи угоди пройшли швидко та без зайвого стресу. Дякую за якісний сервіс і підтримку. Рекомендую Світлану та Наталію всім, хто цінує надійність та комфорт у таких важливих справах.
Дуже вдячна за роботу Забродовій Юлії, за допомогу в усіх питаннях, культурне та добре відношення.
Дуже вдячний вашій організації і особливо вдячний вашому співробітнику Олександру, людина з великої букви провів все від початку до кінця. Велике Дякую:)