закрыть
Отзывы
Волык Елена
03.05.2023
Волык Елена
03.05.2023

Первый звонок сотрудничества с Наталией Владимирской был очень позитивным и в процессе работы результативным. Дмитрий Лазько в процессе продажи подключился и работе и сопровождал процесс оформления. Но первый брокер (Наталия) кто до рекламы продажи квартиры, мило приехала познакомилась, сфотографировала квартиру и за три недели довела до оформления по согласованной цене. Рекомендую сотрудничество с дальнейшим агентством.

Агент
Наталія Владимирська
Віктор професійно повідомив всі нюанси
18.04.2023
Віктор професійно повідомив всі нюанси
18.04.2023

Протягом пошуку необхідного об'єкта нерухомості познайомився з Віктором"АН Valion" який запропонував для продажу об'єкт який мене зацікавив.Віктор професійно повідомив всі нюансистосовно об'єкта, чітко організовував зв'язокз менеджментом компанії процедуруукладання договору купівлі-продажу. Як покупця об'єкта нерухомості менетакож переймала вартість і хотілось бипобачити ще більшу наполегливість Вікторау комунікації з Власником об'єкта нерухомостіщодо зниженняціни, разом з тимзавжди важко зрозуміти на скільки продавецьготовий знизити ціну. Загалом все пройшло чітко і пунктуально.

Агент
Виктор Черножуков
Буга В.М.
17.04.2023
Буга В.М.
17.04.2023

При поиске для покупки квартиры, по моим пожеланиям, организации переговоров и торговли с продавцом, проверки документов на продаваемую квартиру, непосредственном участии в подготовке и подписании основного договора купли-продажи квартиры Сергей показал незаурядную способность как специалист по недвижимости, при этом оказалось, что он владеет знаниями юридических аспектов купли продажи недвижимости. Важным оказалось его человеческое умение общаться с покупателем и продавцом, проявляя при этом удивительное терпение и настойчивость, которые привели к положительному для меня результату, я успешно купил такую квартиру, какую хотел и за что очень благодарен Сергею. Если вы хотите успешно купить или продать недвижимость, обращайтесь к Сергею Ткаличу.

Агент
Сергій Ткалич
Слободяк С.В.
03.04.2023
Слободяк С.В.
03.04.2023

Співпрацював з Віктором "Агенція Нерухомості Valion", понад 2 місяці в зв'язку з продажем об'єктів нерухомості Дуже пунктуальна і порядна людина, підбір клієнтів на високому рівні, допоміг в зборі всіх необхідних документів для укладання угоди Раджу співпраці з агентом Віктор Черножуков

Агент
Виктор Черножуков
Спасибі Віктору за допомогу
31.03.2023
Спасибі Віктору за допомогу
31.03.2023

Спасибі Віктору за допомогу та професіоналізм, продаж був у строки з договором з виконанням усіх домовленостей щодо всіх дій стосовно квартири та всіх документів стосовно всіх питань. Буду радий подальшій співпраці та рекомендую Всім

Агент
Виктор Черножуков
Ваноян Каріна Сергіївна
30.03.2023
Ваноян Каріна Сергіївна
30.03.2023

Доброго дня! Шукала собі квартиру на довгостроковий термін через Агентство нерухомості Valion Познайомилась з рієлтором Віктором Черножуковим. Віктор дуже оперативно підібрав і знайшов саме ту квартиру яка мені сподобалась Дуже професійно та відповідально поставився до усіх навіть найдрібніших питань, які мене хвилювали. Приємно здивувало що вже після Укладання договору оренди через деякий час він зателефонував та поцікавився, як нам наше нове житло. Висловлюю Віктору велику подяку за виконану роботу, і хочу відмітити, що завдяки таким робітникам як Віктор Черножуков, ваше агентство завжди буде мати попит серед людей Віктор, дякую вам за роботу! Бажаю Вам успіхів!

Агент
Виктор Черножуков
З повагою Галина Іванівна
10.03.2023
З повагою Галина Іванівна
10.03.2023

Висловлюю велику подяку Ніколайчук Тетяні, спеціалісту з нерухомості за відношення, за роботу, відповідальна і дуже хороша людина.

Агент
Татьяна Николайчук
Дякуємо Ніколайчук Тетяні
10.03.2023
Дякуємо Ніколайчук Тетяні
10.03.2023

Дякуємо Ніколайчук Тетяні та всьому колективу агенції Valion за якісну та професійну роботу! Клієнтоорієнтованість, компетентність та розуміння клієнта - важливі якості, які зробили процес роботи приємним та легким! Щиро дякую!

Агент
Татьяна Николайчук
Голубець А.В.
22.02.2023
Голубець А.В.
22.02.2023

Надзвичайно сподобалось співпрацювати з Олександром. У процесі роботи Олександром було надано багато цікавих варіантів. Олександр завжди оперативно відповідав на задані запитання, завжди був на зв’язку. Терпляче ставився до всіх прохань та умов. Надавав цінні рекомендації. Також контролював весь процес оформлення договору. Рекомендую Олександра як компетентного та досвідченого спеціаліста. Голубець А.В.

Агент
Александр Зайцев
Овчаренко Г.В.
20.02.2023
Овчаренко Г.В.
20.02.2023

Дуже вдячні Віктору за ефективну співпрацю. З його допомогою була здана в оренду квартира на довгостроковий період. Все відбувалося в віддаленому форматі, тобто Віктору був наданий комплект ключів і він самостійно показував квартиру та оцінював потенційних мешканців. Вони повністю відповідали нашим вимогам Рекомендуємо Віктора, як ефективного, уважного та компетентного спеціаліста/ З повагою Овчаренко Г.В. 20.02.2023

Агент
Виктор Черножуков
Приємно вразила професіональність і чіткість дій
10.02.2023
Приємно вразила професіональність і чіткість дій
10.02.2023

Компанія Valion здійснювала супровід купівлі квартири. Хочемо відзначити миттєву реакцію і уважне ставлення до потреб і запитів клієнтів. Приємно вразила професіональність і чіткість дій, які забезпечили приємне враження і досвід такої операції з нерухомістю.

Агент
Оксана Романець
Щолокова Светлана
07.02.2023
Щолокова Светлана
07.02.2023

Оформляла покупку квартиры через АН VALION. Осталось очень хорошее впечатление о работе агенства. Хочется отметить высокий профессионализм , очень внимательное, чуткое, тактичное отношение к клиентам. Лично я имела дело с риелтором Татьяной Николайчук, очень осталась довольна её работой, предоставленным комплексом услуг, также отметить высокопрофессиональную работу Аллы Иващенко. Буду всем советовать обращаться в это агенство. Даже мой сын глядя на работу профессионала захотел побольше узнать об этой сфере деятельности.

Агент
Татьяна Николайчук
[gtranslate]