закрыть
👉 Что говорят о нас клиенты?
Смотреть все отзывы

Мы успешно работаем на рынке недвижимости более 13-ти лет. В нашей компании работают более 300 лучших специалистов. После каждой сделки клиенты оценивают нашу работу.

Кожанова Т.Ю.

Чудова і професійна супровід. Гарне розуміння потреб клієнта та володіння технікою для того щоб і покупець і продавець змогли знайти спільну мову.

Агент
Елена Сенатосенко
Вржещ П.А.

Все чудово. Дякую.

Агент
Елена Сенатосенко
Луценко Ольга

Дуже дякую за допомогу і підтримку за всі перегляди і варіанти. Дуже важлива підтримка, відповіді на питання (навіть дурні). Дуже швидко провели угоду, дуже професійна робота з продавцями. Рекомендую як професіонала і приємну людину....

Агент
Александр Зайцев
Алтун Тимур

Дякуємо пану Роману та агентству нерухомості Valion за гарну співпрацю з нами, дуже вдячні і будемо рекомендувати з ними працювати своїи знайомим. Велика вдячність.

Агент
Роман Бабенко
Блік Тетяна

Дуже задоволені. Все підготовлено було до угоди, ввічливі, усі питання вирішували. Дуже вдячна пану Роману та пані Вікторії. Буду рекомендувати знайомим.

Агент
Роман Бабенко
Соболь М. И.

Дуже задоволені співпрацею, порадили знайомі і порадили дуже влучно. Конкретна інформація, дуже активний ріелтор, приємний у спілкуванні. Співпраця - саме задоволення.

Агент
Сергей Петрук
Пайол Ольга

Дякую Роману Миколайовичу за допомогу і підтримку при виборі нерухомості. Добре відношення до клієнта та кваліфікаційні поради надали мені можливість знайти квартиру своєї мрії.

Агент
Роман Бабенко
Сидоренко Оксана

Дуже дякую Надії та Вікторії, які допомогли з продажем квартири, допомогли знайти покупця, а також допомогли зі всіма процесами, отримання необхідних документів, яких я не мала.

Агент
Надежда Константинова
Кісенко Андрій

Відгук позитивний, добре ставлення до клієнта,надання повної та фахової допомоги з питань нерухомості.

Агент
Надежда Константинова
Сидоренко Оксана

Я дуже задоволена роботою агентства та його співробітників Надії та Вікторії, які допомогли мені оперативно з продажем об'єкта нерухомості, та іншими процесами, що пов'язані з продажем. Я задоволена!...

Агент
Надежда Константинова
[gtranslate]