Продаж 2 кімнатної квартири в ЖК Галактика
Київ, Дніпровський , Лівобережний, м. Лівобережна, ЖК Галактика
В обрані
Поскаржитись
Оновлено: 27.04.2026
574
205 100 $*
2 810 $ за м2*
Записатися на перегляд
Опис
Оновлено: 27.04.2026
574

Продаж просторої 2 кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом у сучасному ЖК Галактика за адресою вул. Євгена Сверстюка, 6Г.
Дім Пегас.
Загальна площа квартири 73 м²
, кухня-вітальня з вхідною групою 39 м2 – збільшена за рахунок перепланування, кімнати 11 та 15,5 м2.
Дизайнерський ремонт. Продаж із меблями та побутовою технікою. Кухня з натурального дерева, кам’яна стільниця.
Встановлено фільтр питної води осмос, аквастоп Нептун, фільтр на квартиру, подрібнювач відходів.
Вікна металопластикові. Два санвузли, тепла підлога, бойлер 80 л. Економні кондиціонери у кожній кімнаті (3 шт.) з функцією обігріву. Підлога з кварцвінілу.
Будинок 2021 року, побудован за монолітно-каркасною технологією, заселений, сформований ОСББ. 3 ліфти, генератор, охорона, відеоспостереження, відеодомофон.
Система ОМО — доступ до під’їзду через мобільний додаток або смарт-ключ.

Розвинена інфраструктура — супермаркети, початкова школа та дитячий садок, Novus (1 хв), кафе, ресторани, дитячі та спортивні майданчики, салони краси.
Для мешканців — доступ до закритого тенісного корту та спортивних зон.
Планується встановлення шлагбаумів і закриття території, є паркінг наземний та гостьовий.
Русанівська набережна, парк, Дніпро – 10 хвилин пішки.
Метро Лівобережна – 8 хвилин пішки.
205100 у.о.
Світлана Анохіна, тел. 095-737-59-57.
valion.ua/1140948

Кришталево чисті угоди

Забезпечуємо найкращу юридичну підтримку та повну легальність усіх угод, які проводимо!

Супровід від А до Я

Гарантуємо повний комплекс супроводу та проведення угоди. Робимо все можливе для полегшення процесу.

Характеристики
ID об'єкта:
1140948
Кімнат:
2
Загальна площа:
73 м2
Житлова площа:
26.35 м2
Площа кухні:
39 м2
Поверх:
23/25
Тип будинку:
Спецпроект
Ремонт:
З ремонтом
Запис на перегляд об'єкту

З вами зв'яжеться спеціаліст з нерухомості, підтвердить обраний час перегляду, організує відвідування пропозиції та проведе вам екскурсію.

Надсилаючи заявку, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних
Рієлтор**

Маю високу працездатність, вмію працювати в режимі багатозадачності і в команді. Чуйна, впевнена в собі, вмію розставляти пріоритети та домагатися поставлених цілей. Легко знаходжу спільну мову з клієнтами, завжди тішуся з вирішеними для них питаннями. Активна життєва позиція, прагнення професійного розвитку, ініціативність. Вмію закривати угоди.

Показати контакти

Схожі квартири

Продаж 2к квартири з ремонтом в ЖК Галактика

155 000 $*
2 246 $ / м2*
2 кімнати 69/31/25 м2 21/25 эт.
Біля метро
Новобудова
Укриття
Спецпроект
С ремонтом

Продаж 2к квартири з ремонтом в ЖК Галактика м. Київ, Дніпровський район вул. Євгена Сверстюка, 6Г ЖК «Галактика», будинок Пегас Якщо шукаєте «просто двокімнатну», то це не вона. Цей варіант для тих, хто обирає комфорт як стандарт, а не як бонус. •Будинок з генератором - автономність без компромісів •Цегляний ЖК комфорт-класу - тиша, тепло, ліквідність •21 поверх плюс найкраще розташування будинку в комплексі - світло, види, приватність •69 м² без втрат: кухня-вітальня 25 м², 2 окремі кімнати, гардеробна •2 санвузли - зручність у щоденних дрібницях •Тепла підлога та продумане освітлення - квартира підлаштовується під ритм життя •Виділена робоча зона - комфортний домашній офіс •Метро “Лівобережна” - 10 хв пішки •Вся інфраструктура під будинком, включно з Novus Ця квартира не про «ремонт»… Вона про стан, коли нічого не потрібно доробляти і ні з чим миритися. Три факти, які часто стають вирішальними: 1.Генератор у будинку - світло, вода та спокій навіть під час відключень 2.Цегла плюс правильне планування - комфорт зараз і ліквідність у майбутньому 3.Локація: метро, район, інфраструктура - рідкісне поєднання в одному варіанті Перегляди - без масових показів, а для тих хто розуміє… Якщо ви дочитали до цього місця - швидше за все, це ваш формат. Ціна 155000 у.о. Олег 0934991618, valion.ua/1145157 Дзвоніть, домовимось про перегляд.

Оновлено: 29.04.2026

Продаж 1к квартири з новим ремонтом ЖК Галактика вул.Сверстюка 6в

110 000 $*
2 444 $ / м2*
1 кімнатна 45/22/14 м2 24/25 эт.
Біля метро
З меблями
Новобудова
Спецпроект
С ремонтом

1-кімнатна квартира 45 м² біля метро Лівобережна ЖК «Галактика» Київ, вул. Сверстюка / Марини Раскової, 6В НОВИЙ РЕМОНТ Поверх: 24/25 Пропонується квартира в новому будинку комфорт-класу ЖК «Галактика». Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду. Головні переваги: — 5 хвилин пішки до метро Лівобережна — Новий сучасний будинок — НОВИЙ ремонт — у квартирі ще ніхто не проживав — Функціональне планування: окрема спальня, простора кухня та гардеробна Характеристики квартири: Загальна площа — 45.5 м² Житлова — 14.6 м² (окрема спальня) Кухня — 17.1 м² Висота стелі — 2.7 м Квартира повністю укомплектована меблями та технікою: — Вбудована кухня — Два кондиціонери — Бойлер — Пральна машина — Нові меблі Практичний і універсальний ремонт дозволяє одразу заїхати або без додаткових вкладень здавати в оренду. Будинок та інфраструктура: — Охорона та відеоспостереження — Наявність генератора — Сучасна прибудинкова територія На території комплексу: — Магазини, кафе, аптеки, салони краси — Дитячі майданчики — Поруч супермаркет Novus У пішій доступності: — Русанівський канал — Ринок — Зручна транспортна розв’язка Квартира має високу ліквідність завдяки розташуванню біля метро, продуманому плануванню та повній готовності до проживання або здачі в оренду. Ціна: 110 000 $ Телефонуйте для перегляду: Тетяна 093-548-70-25 valion.ua/1114320

Оновлено: 17.04.2026
Рієлтор**

Маю високу працездатність, вмію працювати в режимі багатозадачності і в команді. Чуйна, впевнена в собі, вмію розставляти пріоритети та домагатися поставлених цілей. Легко знаходжу спільну мову з клієнтами, завжди тішуся з вирішеними для них питаннями. Активна життєва позиція, прагнення професійного розвитку, ініціативність. Вмію закривати угоди.

Показати контакти
Передзвоню вам та розповім деталі
Записатися на перегляд
[gtranslate]