Продаж 6-к квартири вул. Струтинського 2
Київ, Печерський , Печерськ, ЖК PecherSKY
В обрані
Поскаржитись
Оновлено: 01.04.2026
144
1 200 000 $*
3 727 $ за м2*
Записатися на перегляд
Опис
Оновлено: 01.04.2026
144

Продаж 6-к квартири вул. Струтинського 2.
Скління: панорамне скління Німецького виробника Schüco. Ліфти: виробника – Kone Lifts, три ліфти в секції + окремий пожежний (вантажний).
Територія: закрита територія, наявність дитячого майданчика, наявність спортмайданчика – футбольне/баскетбольне поле, велика кількість зелених насаджень і газонів.
Лобі: комфортне, затишне лобі площею понад 300 м2, наявність кав’ярні, консьєрж сервіс.
Вся необхідна інфраструктура у кроковій доступності.
044 200 10 80
valion.ua/1050556

Кришталево чисті угоди

Забезпечуємо найкращу юридичну підтримку та повну легальність усіх угод, які проводимо!

Супровід від А до Я

Гарантуємо повний комплекс супроводу та проведення угоди. Робимо все можливе для полегшення процесу.

Характеристики
ID об'єкта:
1050556
Кімнат:
6
Загальна площа:
322 м2
Житлова площа:
280 м2
Площа кухні:
40 м2
Поверх:
26/27
Тип будинку:
Спецпроект
Ремонт:
Після будівельників
Запис на перегляд об'єкту

З вами зв'яжеться спеціаліст з нерухомості, підтвердить обраний час перегляду, організує відвідування пропозиції та проведе вам екскурсію.

    Відправляючи заявку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
    Агенство нерухомості**

    Наше АН “VALION” вже 15 років успішно працює на ринку нерухомості України та входить у ТОП найпрогресивніших агентств нерухомості столиці. Наша команда складається з професійних агентів, які уклали сотні угод, які отримали безліч позитивних відгуків. Доказовою базою нашої успішності є також численні нагороди, серед яких “ЗА професіоналізм 2016”, “Найкращі ріелторські компанії України 2016”, “Найкращий Web ресурс ріелторської компанії 2016”, VІІ Національний рейтинг “Найкращі ріелторські компанії 2013” ​​та багато інших.

    Схожі квартири

    Без % Продаж 2 квартири вул. Коновальця 3, метро палац Україна

    126 000 $*
    2 066 $ / м2*
    Без комісії
    2 кімнатна 61/42/6 м2 4/6 эт.
    Біля метро
    Вторинний ринок
    З ремонтом
    Сталінка
    Сталинка
    Жилое состояние

    Без % . Пропонується до продажу у Печерському районі 2-кімнатна сталінка на вулиці Євгена Коновальця буд 3 . Метро Національний палац мистецтв «Україна» . Зручний 4 поверх , є ліфт . Найвигідніша пропозиція щодо співвідношення ціни та якості. По-перше, найбільш зручна і затребувана локація поруч з метро . По-друге, 4-й середній поверх. Квартира світла, функціональне планування, гарний стан, газова колонка у будь який час є горяча вода. Дві окремі кімнати, два балкони . Кухня 7 метрів. Санвузол роздільний . Вікна виходять у зелене подвір'я, також на палац Україна . Поруч дитсадки, школи, дитячий та спортивний майданчики, супермаркети , Володимирський ринок . Транспортна розв'язка у всі райони міста. Також розглядаємо державні програми . Торг . Телефонуйте! Відмінний варіант для життя та здачі в оренду. Ціна 126000 уо 0963198153 Геннадій . Valion ua 1154810

    Оновлено: 30.07.2026

    Продаж 3-кімнатної квартири на вул.Бойчука Михайла (Кіквідзе),34

    83 000 $*
    1 339 $ / м2*
    Без комісії
    3 кімнатна 62/45/8 м2 4/5 эт.
    Вторинний ринок
    З меблями
    З ремонтом
    Хрущовка
    Хрущевка
    Жилое состояние

    Продаж 3 кімнатної квартири в Печерському районі, на вулиці М.Бойчука, 34. Правий берег. Розташована на 4 поверсі 5-ти поверхового цегляного будинку. Загальна площа- 61,8 кв.м (житлова 45,4 кв.м., кухня 7,8 кв.м.) Житловий стан. Броньовані двері. Є сигналізація, яку можно підключити. Електропроводка мідна. Кімнати роздільні, двостороння, є балкон. При продажу частково залишаються меблі. Під'їзд охайний, кодовий замок. Поруч станції метро Звіренецька і Видубичі, ботанічний сад, школа, садок, поліклініка, поруч ЖК Печерські липки. Біля будинку зупинка громадського транспорту, тролейбус 38,14, маршутка 491. Поруч з будинком спортивний комплекс з басейном, АТБ, магазин Велика кишеня, Симпатік, Сільпо. Ціна 83 000 у.о. без комісії для покупця. Анна 0675523014, valion.ua/1154303

    Оновлено: 29.07.2026

    Продаж 2к квартири, Печерський район, вул. Панаса Мирного 11

    125 000 $*
    2 083 $ / м2*
    2 кімнати 60/29/9 м2 9/12 эт.
    Вторинний ринок
    Серия КТ
    С ремонтом

    Продаж 2к квартири, Печерський район, вул. Панаса Мирного 11 Поверх 9 з 12 Площа: загальна - 60 м.кв. житлова – 29 м.кв. кухня – 8.5 м.кв. Будинок розташований на тихій вулиці. У квартирі 2 окремі кімнати, вбудована кухня, санвузол поєднаний, є бойлер, балкон засклений. Продається з технікою. Поруч є все для комфортного життя (дит садок, школа, супермаркет, ринок, відділення банків, НП тощо) Ціна 125000 у.о. Олександра 067 46 352 46 Valion.ua/1154226

    Оновлено: 27.07.2026

    Продаж 3-кімнатної квартири в ЖК DELMAR вул.Верхогляда 14-а, Печерськ

    304 000 $*
    3 010 $ / м2*
    3 кімнатна 101/38/47 м2 17/30 эт.
    Біля метро
    Еліт
    З меблями
    Новобудова
    Спецпроект
    С ремонтом

    Нова велика 3-к квартира загальною площею 101,4 м2 з якісним сучасним авторським ремонтом. 17 поверх, прекрасний вид на ЖК Новопечерські Липки. 2 санвузли, гардеробна. Поверх 17/30. Висота стель - 3 м. Планування: • Кухня-вітальня – 46,6 м • Спальня 1 – 20,1 м • Спальня 2 – 18,2 м • Санвузол 1 – 7,6 м • Санвузол 2 – 4,0 м • Гардеробна – 4,9 м Дизайнерський ремонт закінчений в липні 2026 року. В ремонті використані тільки якісні європейські матеріали і комплектуючі. Всі вбудовані меблі виконані на індивідуальне замовлення, ДСП австрійських марок Egger та Kronospan, довідники Bloom. Двері прихованого монтажу висотою 2,4 м з алюмінієвими рамками. Розетки/вимикачі Schneider. Підвісна стеля з тіньовим профілем. В квартирі величезна кількість шаф, в яких зручно зберігати речі великої родини. Коридор з підігрівом підлоги. Санвузли з підігрівом підлоги та стіни. Сантехніка Devit (Італія). Повністю автономне опалення за рахунок електричного котла на 6 кВт. У квартирі є вся необхідна техніка останніх модельних рядів: • Смарт ТВ Samsung QLED 55 діагональ • Три кондиціонери Cooper Hunter (до -15) • Холодильник Samsung об’ємом 385 л • Духовка Whirlpool • Варильна поверхня індукційна Electrolux • Посудомийка Whirlpool повнорозмірна • Витяжка Electrolux • Пральна машина Candy на 9 кг. Є ніша під сушилку • Бойлер Electrolux на 100 л • Котел електричний Roda на 6 кВт (Німеччина) • Відеодомофон Вся техніка та меблі на гарантії, чеки та гарантійні талони в наявності. ЖК Delmar класу Преміум, межує з територією ЖК Новопечерські Липки. Будинок зданий в експлуатацію в 2021 році. Монолітно-каркасна технологія, стіни цегла, технологія вентильованих фасадів. Закрита територія, підземний паркінг (використовується також як бомбосховище), наземний паркінг, цілодобова охорона, консьєрж-сервіс, відеоспостереження. Три ліфти в кожній секції. В будинку є 2 власних потужних генератори, які забезпечують водопостачання, ліфти та освітлення МЗК у періоди відключень. Перші 2 поверхи будинку – комерційні приміщення на будь-які потреби. В радіусі 500 м є абсолютна вся необхідна інфраструктура для комфортного життя в центі столиці (фітнес-центри, Новус, Сільпо, салони краси, клініки, школи, ресторани і т д). В пішій доступності понад 10 приватних та державних дитячих садочків. 900 м до Національного ботанічного саду. 700 м до метро Звіринецька. Ціна 304000 у.о. Андрій- 067 320 58 47 valion.ua/1154078

    Оновлено: 17.07.2026

    Продаж 2-кімнатної квартири, сталінка, бульвар Міхновського, 7 (Дружба народів)

    95 000 $*
    1 696 $ / м2*
    Без комісії
    Двокімнатна 56/31/9 м2 3/6 эт.
    Біля метро
    Вторинний ринок
    З ремонтом
    Сталінка
    Укриття
    Сталинка
    Жилое состояние

    Продаж без комісії для покупця квартири в «сталінці» з ліфтом. Простора та світла 2-кімнатна квартира в центрі Києва, бульвар Н. Міхновського, 7 (бульвар Дружби народів, 7), Печерськ, правий берег, центр. Квартира двостороння, розташована на комфортному 3-му поверсі з 5, у теплому цегляному будинку. Стан житловий, але потребує ремонту. Вікна квартири виходять у двір та на бульвар Квартира складається з 2 х окремих кімнат, великої кухні площею 9 кв.м, окремої ванної кімнати та санвузла, є балкон. Кімнати та кухня мають ідеальну геометрію\, висота стелі 3 м. У кухні встановлена газова плита. Лічильники на воду та електроенергію. Чистий та доглянутий під'їзд і прибудинкова територія, ліфт, дитячий та спортивний майданчики. Будинок розташований в одному з найкращих районів столиці, у тихому зеленому дворі, між двома станціями метро «Либідська» та «Звіринецька» (Дружби народів) за 10 хвилин ходьби, що забезпечує комфорт і спокій для проживання. Поруч знаходяться супермаркети, магазини, «Новус» та «Океан Плаза», «Інтервал Плаза» та ринок, кафе, ресторани, банки, школи, дитячі садки, спортивні клуби та все необхідне для комфортного життя в центрі міста. Ця квартира стане чудовим вибором як для власного проживання, так і для інвестицій. Розглянемо всі державні програми, ваучери, гривню на рахунок. Ціна без комісії для покупця — 95 000 у.о. 057-781-47-77, 095-124-58-84, Ольга, valion.ua/1153827

    Оновлено: 21.07.2026
    Агенство нерухомості**

    Наше АН “VALION” вже 15 років успішно працює на ринку нерухомості України та входить у ТОП найпрогресивніших агентств нерухомості столиці. Наша команда складається з професійних агентів, які уклали сотні угод, які отримали безліч позитивних відгуків. Доказовою базою нашої успішності є також численні нагороди, серед яких “ЗА професіоналізм 2016”, “Найкращі ріелторські компанії України 2016”, “Найкращий Web ресурс ріелторської компанії 2016”, VІІ Національний рейтинг “Найкращі ріелторські компанії 2013” ​​та багато інших.

    [gtranslate]