Продам 4к квартиру на Печерську. Центр, Бесарабка. Вул Круглоуніверситетська 18/2
Київ, Печерський , Центр, м. Палац спорту
В обрані
Поскаржитись
Оновлено: 23.12.2025
484
245 000 $*
2 182 $ за м2*
Без комісії
Записатися на перегляд
Опис
Оновлено: 23.12.2025
484

Продам 4к квартиру в Центрі Києва, на Печерську.
Вулиця Круглоуніверситетська 18/2
Історична місцевість: Бесарабка, Хрещатик, Печерські пагорби, урядовий квартал.
Будинок 1917 року, після реконструкції, з залізобетонними перекриттями, у відмінному стані.
Квартира розташована на 3 з 4 поверхів. Загальна площа 112,3 м кв, житлова 83,6 м кв, кухня 11,0 м кв. Кімнати окремі. Санвузол окремий, ванна з віконцем. Є балкон з чудовим видом на місто. Ремонт і меблі в класичному стилі й гарному стані. Залишається все крім картин та старовинного годинника.
Телефонуйте і записуйтесь на перегляд. Топова пропозиція в топовій локації! Без комісії!
Ціна : 245000 у.о.
0504434948 Оксана Романець
valion.ua/1143780

Кришталево чисті угоди

Забезпечуємо найкращу юридичну підтримку та повну легальність усіх угод, які проводимо!

Супровід від А до Я

Гарантуємо повний комплекс супроводу та проведення угоди. Робимо все можливе для полегшення процесу.

Характеристики
ID об'єкта:
1143780
Кімнат:
4
Загальна площа:
112.3 м2
Житлова площа:
83.6 м2
Площа кухні:
11 м2
Поверх:
3/4
Тип будинку:
Дореволюційний будинок
Ремонт:
З ремонтом
Інформація про будинок

вул. Круглоуніверситетська, 18/2

  • Стіни: цегляні
  • Поверховість: 4
  • Рік побудови: 1917
  • Тип дома: дореволюционный
  • Опалення: індивідуальне
  • Висота стелі: 3.4 м
Всі квартири в цьому будинку
Запис на перегляд об'єкту

З вами зв'яжеться спеціаліст з нерухомості, підтвердить обраний час перегляду, організує відвідування пропозиції та проведе вам екскурсію.

Надсилаючи заявку, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних
Рієлтор**

Люблю Київ, люблю людей і весняні квіти. Вмію працювати від серця і до сьомого поту для досягнення результату.

Показати контакти

Схожі квартири

Продаж 2 кімн квартира в діловому центрі Печерська, вул. Круглоуніверситетська

130 000 $*
1 340 $ / м2*
2 кімнати 97/48/21 м2 1/4 эт.
Біля метро
Вторинний ринок
З ремонтом
Царский будинок
Дореволюционный дом
Жилое состояние

Продаж 2 кімнатної квартири в діловому районі Печерська, вулиця Круглоуніверситетська 18/2. Дореволюційний цегляний, теплий будинок.Цокольний поверх, 4 поверхи у будинку. Загальна площа: 97,00 кв.м, житлова площа: 48,00 кв.м, кухня: 20,60 кв.м. Стелі 2,40 м. Кімнати роздільні. Санвузол роздільний. Велика кухня. 2 коридора. Вікна виходять у двір. Охайний двір. Доглянутий під’їзд. У дворі э місця для паркування машин. Стан житловий, два лічильника на електрику, лічильник на воду. Розвинена інфпраструктура. Все необхідне в пішій досяжності. Престижне оточення: вулиця в Печерському районі м. Києва, місцевості Бессарабка, Липки. Пролягає від Крутого узвозу (поблизу Бессарабської площі) до Лютеранської вулиці. Станції метро: Хрещатик , Палац Спорту , Кловська , Майдан Незалежності , Театральна. Ціна 130000 у.о. 0930041992 Вікторія Valion.ua/1074646

Оновлено: 26.01.2026
Рієлтор**

Люблю Київ, люблю людей і весняні квіти. Вмію працювати від серця і до сьомого поту для досягнення результату.

Показати контакти
Передзвоню вам та розповім деталі
Записатися на перегляд
[gtranslate]