Продаж 3-к квартири Святошинський район Акдеммістечко вул. Чорнобильська, 24/26
Київ, Святошинський , Біличі, м. Академмістечко
В обрані
Поскаржитись
Оновлено: 01.12.2025
81
88 000 $*
1 192 $ за м2*
Записатися на перегляд
Опис
Оновлено: 01.12.2025
81

Продаж 3х кімнатної квартири Академмістечко вул. Чорнобильська, 24/26, яка знаходиться на 5му поверсі 16ти поверхового будинку 1993 року. Загальна площа 73,8 кв.м., три окремі кімнати, просторий хол, велика лоджія, санвузол роздільний.
Квартира з ремонтом, замінена сантехніка (труби, батареї, крани), ванна і туалет – новий кахель, двері під спецзамовлення, В кухні і ванній кімнаті – підвісна стеля. У кімнатах і передпокої вбудовані шафа-купе.
Розвинена інфраструктура: садочок, школа, магазини, аптеки, відділення банків, поліклініка, зупинки. Не далеко озеро.
Метро Академмістечко – 5 хвилин пішки.
044 200 10 80
valion.ua/1142684

Кришталево чисті угоди

Забезпечуємо найкращу юридичну підтримку та повну легальність усіх угод, які проводимо!

Супровід від А до Я

Гарантуємо повний комплекс супроводу та проведення угоди. Робимо все можливе для полегшення процесу.

Характеристики
ID об'єкта:
1142684
Кімнат:
3
Загальна площа:
73.8 м2
Житлова площа:
41.9 м2
Площа кухні:
8.2 м2
Поверх:
5/16
Тип будинку:
АППС
Ремонт:
З ремонтом
Інформація про будинок

вул. Чорнобильська, 24/26

  • Стіни: утеплена панель
  • Поверховість: 13 - 15
  • Рік побудови: 1993
  • Тип будинку: АППС
  • Опалення: централізоване
  • Висота стелі: 2.71 м
Всі квартири в цьому будинку
Запис на перегляд об'єкту

З вами зв'яжеться спеціаліст з нерухомості, підтвердить обраний час перегляду, організує відвідування пропозиції та проведе вам екскурсію.

Надсилаючи заявку, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних
Агенство нерухомості**

Наше АН “VALION” вже 15 років успішно працює на ринку нерухомості України та входить у ТОП найпрогресивніших агентств нерухомості столиці. Наша команда складається з професійних агентів, які уклали сотні угод, які отримали безліч позитивних відгуків. Доказовою базою нашої успішності є також численні нагороди, серед яких “ЗА професіоналізм 2016”, “Найкращі ріелторські компанії України 2016”, “Найкращий Web ресурс ріелторської компанії 2016”, VІІ Національний рейтинг “Найкращі ріелторські компанії 2013” ​​та багато інших.

Показати контакти

Схожі квартири

Продаж без комісії 1-кімнатної квартири вул. Чорнобильська 24/26, Святошинський р-н, метро Академмістечко

62 000 $*
2 000 $ / м2*
Без комісії
1 кімната 31/12/9 м2 1/15 эт.
Біля метро
Вторинний ринок
З меблями
Cерия 134
С ремонтом

Продаж без комісії затишної 1-кімнатної квартири вул. Чорнобильська 24/26, Святошинський р-н, метро Академмістечко. Квартира розташована на 1 поверсі 15-поверхового будинку. Ергономічне планування квартири з окремою спальнею та кухнею-вітальнею. Квартира з ремонтом та повністю укомплектована меблями та необхідною побутовою технікою — можна заїжджати і жити без додаткових витрат; тепла, світла та дуже затишна атмосфера. Доглянутий та охайний під’їзд, пандус при вході, що забезпечує комфорт для людей з дитячими візочками чи обмеженою мобільністю. Приємні та спокійні сусіди. Локація — одна з головних переваг! До метро Академмістечко лише 10 хвилин пішої ходи. Поруч супермаркети, магазини, аптеки, кафе, навчальні заклади, дитячі садочки та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя. Зручна транспортна розв’язка, швидкий доступ в різні частини міста. Квартира чудово підходить для орендного бізнесу - локація стабільно користується попитом. Телефонуйте та приходьте на перегляд - ця квартира може стати вашим вигідним вкладенням або новим затишним домом! Ціна 62000 у.о., Дарія тел. 063 668 97 67, valion.ua/1144563

Оновлено: 21.01.2026

Продаж 1-к квартири вул. Чорнобильська 21 Святошинський район

72 000 $*
1 756 $ / м2*
Однокімнатна 41/18/7 м2 1/16 эт.
Біля метро
Вторинний ринок
З меблями
АППС
С ремонтом

Продаж 1 кімнатної затишної квартири в Святошинському районі по вул. Чорнобильська, 21. Розташована на 1 поверсі 16-поверхового утепленого будинку. Загальна площа 41 кв.м. Планування: окрема кімната 18,0 кв. м Кухня 7,0 кв. м Санузол суміжний 1 засклена лоджія Квартира простора, світла, тепла, готова до проживання. Укомплектована необхідними меблями та технікою . Санвузол суміжний. На вікнах захисні решітки. Вхідна група в будинок облаштована пандусом. В 5 хвилинах озеро і ліс. Зручне та комфортне розташування. Будинок знаходиться в надзвичайно зручній локації. Поруч знаходяться: дитячі та спортивні майданчики, ТРЦ , кафе, банкомати, салони, аптеки, та зупинки громадського транспорту. До метро Академмістечко пішки 10 хвилин. Без комісії для покупця. Телефонуйте. Чекаю на перегляд. Ціна 72 000 у.о. Телефон: 097 500 43 60 Ольга valion.ua/ 1138198

Оновлено: 28.01.2026
Агенство нерухомості**

Наше АН “VALION” вже 15 років успішно працює на ринку нерухомості України та входить у ТОП найпрогресивніших агентств нерухомості столиці. Наша команда складається з професійних агентів, які уклали сотні угод, які отримали безліч позитивних відгуків. Доказовою базою нашої успішності є також численні нагороди, серед яких “ЗА професіоналізм 2016”, “Найкращі ріелторські компанії України 2016”, “Найкращий Web ресурс ріелторської компанії 2016”, VІІ Національний рейтинг “Найкращі ріелторські компанії 2013” ​​та багато інших.

Показати контакти
Передзвоню вам та розповім деталі
Записатися на перегляд
[gtranslate]